X
Menu

(067) 917-52-75

(095) 904-35-71

X

Юридична допомога

У сучасному світі люди вступають у правові відносини в будь-якій сфері свого життя: створюють сім’ї, заводять дітей, вступають у відносини з батьками, родичами, сусідами, установами державної влади, надходять вчитися, працювати, відкривають рахунки у банку, беруть кредити, купують нерухомість, купують машини, побутову та комп’ютерну техніку, вступають до інших договірних відносин. Природно виникають питання, а хто має якісь права і які обов’язки. І звичайно без  кваліфікованої юридичної допомоги тут не обійтися.У силу непостійності шлюбів кількість розлучень зростає, а інтереси сторін при розподілі майна або питаннях збереження права на дитину необхідно кваліфіковано та грамотно вирішувати, захистити спірні моменти під час розлучення. Цивільне та сімейне право регулює відносини в сім’ї, тобто визначає порядок укладення та розірвання шлюбу, виплати аліментів при розлученні, торкається питань батьківських прав та подружніх обов’язків, поділ спільно нажитого майна, встановлення факту спільного користування чоловіка та жінки без реєстрації шлюбу, а в деяких випадках матеріального забезпечення одного з подружжя. Також порушуються питання з ким проживатиме діти, хто і до якого віку виплачуватиме аліменти, права дітей та батьків, аліменти на батьків, встановлення батьківства, позбавлення батьківських прав, опікунські поради. Іноді виникають питання, як вивезти дитину за кордон, якщо батьки в розлученні. Як отримати або розділити спадщину родичів, що дісталися від батьків, як позбавити спадщини. Як поводитися з сусідами, якщо вас залили, завдали шкоди здоров’ю, майну. У випадку, якщо сталося ДТП- Як зробити експертизу, хто відшкодовуватиме збитки після ДТП. Як взяти кредит у банку і не бути обдуреним. Як поводитися з колекторами. Які права виникають при вступі на роботу, які обов’язки несе роботодавець у разі вашого незаконного звільнення, заподіяння шкоди на виробництві, втрати працездатності. Основним напрямом юридичної компанії та адвокатської діяльності є надання правової допомоги громадянам, установам та організаціям у сфері — сімейного права — житлового права — спадкового права — спори з банками за кредитом та іпотекою — адвокат по ДТП, відшкодування збитків після дтп — захист у кримінальних справах при звинуваченні у скоєнні крадіжок, грабежів, шахрайства, вбивств, незаконному обігу наркотиків та ін. виконання рішень суду— трудові спориНа всі ці питання Вам надасть консультацію досвідчений адвокат, юрист більш ніж 20-річним стажем, з досвідом роботи в судовій системі Шпіть Анатолій Вікторович. Також він складе для вас усі необхідні позови, запити, довідки, апеляційні скарги, надасть правовий захист у судах усіх інстанціях, у всіх органах державної влади.

 

Алгоритми поведінки в кризовій правовій ситуації

ДРУГЕ ПРАВИЛО КРИЗОВОЇ СИТУАЦІЇ –
«ЯКЩО ВИ БЛЕФУЄТЕ, БУДЬТЕ ГОТОВІ ДО ТОГО,
ЩО БЛЕФ БУДЕ РОЗКРИТИЙ»

Спробуйте правильно оцінити ситуацію і адекватно на неї відреагувати.

Не забувайте, що правові питання — це область знань, а не властивість і якість розуму, тому крім здорового глузду потрібні спеціальні пізнання в галузі права.

При складанні будь-якого протоколу:

1. Попросіть надати Вам перекладача, адвоката, консула, якщо Ви громадянин іншої держави, посилаючись на те, що Ви погано розумієте мову, якою складено протокол і не є фахівцем у галузі права.

2. Уважно ознайомтеся із змістом протоколу, вкажіть із чим не згодні, у разі потреби вкажіть, що насправді було не так, як зазначено у протоколі, зішліться на свідків, які були очевидцями, вкажіть, що детально все уточніть після спілкування з адвокатом, просіть письмово повідомити Вас про терміни, місце та порядок його розгляду.

3. Зверніться до фахівця з тим, щоб побудувати стратегію захисту.

При пред’явленні будь-якого позову до Вас у судовому порядку:

1. Уважно ознайомтеся з позовними вимогами у «прохаючій» частині, чим вони обґрунтовуються в мотивувальній, і які докази на користь доводів надані позовною стороною.

2.Подайте письмові заперечення на позов до початку слухання справи, щоб Ваша позиція була також викладена на папері і знаходилася у матеріалах справи. З огляду на те, що позивач за законом повинен довести ті обставини, на які він посилається, найчастіше заперечення зводяться до загального правового обґрунтування невизнання позову.

3. Визначтеся з метою, яку Ви переслідуєте, і з генеральною стратегією захисту: коли і з чим потрібно з’являтися до суду на засідання, які та коли надавати докази, чи варто надавати пояснення письмово.

4. Зверніться до фахівця з тим, щоб побудувати стратегію захисту.

При виклику до слідчого:

1. Намагайтеся дізнатися хто, куди і навіщо Вас викликає і з якого приводу.

2. Швидше за все Вас викликають як свідка, де будуть попереджати про кримінальну відповідальність за дачу хибних свідчень, тому зішліться на свою зайнятість та правову неписьменність, щоб виграти час для зустрічі та консультації з адвокатом, і тільки після цього давайте свідчення «під протокол».

3. Під час підписання протоколу будьте максимально уважні, часто в протоколі ваші пояснення викладаються не так, як ви пояснювали. Будьте готові до того, щоб у протокол внести свої зауваження.

4. Зверніться до фахівця з тим, щоб побудувати стратегію захисту.

ПЕРШЕ ПРАВИЛО КРИЗОВОЇ СИТУАЦІЇ – ПАМ’ЯТАТИ ПРО ДРУГЕ ПРАВИЛО КРИЗОВОЇ СИТУАЦІЇ.

НЕ ВИТРАЧАЙТЕ ЧАСУ ДАРЕМНО!

ПОБУДУЙТЕ НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ШВИДШЕ ВАШИХ СУПРОТИВНИКІВ!

БУДЬТЕ НА ДВА КРОКИ ПОПЕРЕДУ!

ДЗВОНІТЬ, ЩОБ ДОМОВИТИСЯ ПРО ЗУСТРІЧ І ВИРІШИТИ ВАШЕ ПИТАННЯ

АДВОКАТ ШПІТЬ
АНАТОЛІЙ ВІКТОРОВИЧ

м. Харків, метро «Студентська»
вул. Валентинівська (Блюхера), б. 12, 2-й поверх

mesto-parkovki-16x16БЕЗКОШТОВНЕ ПАРКУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

e-mail: mail@advokat-buro.com

Київстар — (067) 917-52-75
Vodafone — (095) 904-35-71

ПРИЙОМ:
Понеділок - п'ятниця 09:00 — 18:00
Субота 09:00 — 14:00